Przejdź do głównej zawartości

Loro Park - Teneryfa w oczach Maksa


Wspaniałe niezwykłe miejsce , tu można się zatracić.
Dla Maksa najważniejsze miejsce na Teneryfie. Tu można całymi dniami wędrować po ogrodzie zoologicznym , podziwiać niesamowite zwierzęta , oglądać pokazy.

Można w tym miejscu napisać bardzo dużo , jednak w każdym przewodniku znajdziecie opis parku.
Maks zaprasza na swoją fotorelację , a chętnych na wyjazd zapraszam do zapoznania się z informacją pod postem na temat biletów.

Uwierzcie , żadne zdjęcia i filmy nie oddadzą piękna tego ogrodu :D 
Informacje o Loro Park znajdziesz TU :
UWAGA !!!

Bilety:
My kupiliśmy bilet roczny i taki polecam rodziną z dziećmi podczas dwutygodniowego lub dłuższego  pobytu.
Szczególnie osobą planującym pobyt w  Puerto de la Cruz, gdzie znajduje się Loro Park.

Dlaczego?

Bilet jednorazowy:
- osoba dorosła 34 euro
- dzieci ( 6-11 )23 euro
( Uwaga ! W Loro Park dopiero 4 wizyta gratis , w Siam Park już druga za niższą cenę 17 euro dorosły)

Zawsze chowaj paragony ( bilet jednorazowy) BYWAJĄ DUŻE PROMOCJE !!!

 Podczas długiego pobytu  polecam również bilet lub karnet łączony :
Loro Park   +  Siam Park bilet roczny na okaziciela ( Annual Cards NO Residente )
-  dorosła 99 euro
-  dziecko (6-11) 66 euro
- dziecko (0-6)  FREE z osobą dorosłą
[ karnet jest ważny przez rok , dopiero dwa dni po wykupie !!! ]

Bilety onlin kupisz TU :

Uwierzcie my jak nie wyjeżdżamy , to codziennie tu jesteśmy .
 Można wtedy wejść na krótko i w każdym momencie . np. tylko na pokaz czy na spacer po ogrodzie.

***
Polecam Filmy :
Popularne posty z tego bloga

Wielkanoc się zbliża

Przygotowania Wielkanocne czas zacząć , te domowe i te przedszkolne. Babcia wycina...wycina ...wycina zajączki. Pomysłów na nie jest wiele :
-biało-czarne obrazki dla maluszka  - kicające zające na przedszkolnym oknie - pastelowe zajączki  w ramkach  - a może tak jak na pierwszym zdj. laminować i zawiesić na drążku ....
Pomysłów może być wiele . A może ktoś szablon szuka ? Proponuję moją ulubioną stronę do papierowych szaleństw  Canon Creative Park TU . ( a TU bezpośredni link do naszych zajączków )
Miłej zabawy !!!


Rzeźba kota techniką " paper mache"

Dzieci rosną i czas na bardziej skomplikowane zajęcia plastyczne. Bez strachu , to nie jest takie trudne. Jednak "paper mache" wymaga troszkę skupienia i cierpliwości. Bardzo recyklingowa metoda , angażująca wyobraźnię dziecka.


Potrzebne materiały: -klej wikol -taśma malarska -stare gazety,papiery, rolki po papierze , balony .... -farby ( najlepiej akrylowe) i wszystko co podpowie wyobraźnie 


My mamy duże styropianowe jajo,kawałek drutu ,taśmę malarską ,wikol i białe kartki... Co można z tego zrobić ? Maks stwierdził ,że kota lub króliczka... Padło na kota ! Podczas tworzenia formy potrzebna jest pomoc babci ...później już mniej . ( przypomnę , że już kiedyś w podobny sposób Maks   robił bałwana [ tu] i pinate [ tul] )
Kształt kota już powstał wszystko wzmacnialiśmy i formowaliśmy dzięki taśmie malarskiej. Następny etap oklejenie formy kawałkami papieru przyklejonymi na rozwodniony wikol. Po wyschnięciu na drugi dzień wystarczy już tylko pomalować.  Teraz wszystko zależy od…

Kurka

Pamiętacie wczorajszy post Wielkanocny ? Dziś kolejna wycinanka pobrana z Canon Creative Park TU. Tym razem kurka :) do pobrania TU Już ponad trzy lata temu polecałam stronkę , prezentując : -mobilny Układ Słoneczny klik  -karty z dopasowaniem cieni klik -karty ze zwierzętami klik - czy dziwne klocki  klik ....
Jednak uważam ,że warto przypomnieć . Osobiście korzystam często,szczególnie : maski ,kartki świąteczne, elementy strojów , budowle czy elementy charakterystycznych ozdób w rozmowach o Świętach z różnych stron Świata.